Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Екскурсія до с. Піщаного


Учні 6 класу разом з класним керівником Темченко Н.А. та бібліотекарем школи Куценко С.Л відвідали агрокомплекс «Маяк» в с. Піщане Золотоніського району. Екскурсія виявилася дуже пізнавальною, адже діти дізналися про існування на фермах пологових залів, «дитячих садочків» для теляток, «молодшої школи» для них же. Також учні ознайомилися з процесом роздачі корму, побачили роботу сучасної машини для обслуговування корів «Бобкет», процес напування та догляду за тваринами. «Величезна цистерна молока – це щось неймовірне! А як цікаво було побачити на власні очі сам процес автоматичного доїння корівок під музичний супровід, посмакувати свіже молоко та солодкий сирочок! А якщо до цього всього долучити ще й катання з вітерцем на квадроциклах, біганину по кукурудзяному лабіринті, чудову сонячну погоду золотої осені й гарний настрій, приємних людей – то й вийде СУПЕР-ДЕНЬ! Бажаємо всім такого змістовного й цікавого відпочинку». Дякуємо екскурсоводу Аліні Іванівні за цікаву розповідь під час екскурсії.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930