Сьогодні на засідання м/о класних керівників темою нашої роботи були питання емоційної захищеності від перевтоми та вигорання. Для нас, як команди, яка щодня працює з дітьми, важливо вміти розпізнавати ознаки професійного вигорання та вчасно діяти, аби зберігати свою ефективність, внутрішній баланс і здоров’я. Під час тренінгу, який провела Марина Бойко – керівник мо, ми розглянули техніки саморегуляції та відновлення емоційного ресурсу, отримали практичні поради, як працювати з емоційною напругою у щоденній діяльності. Такі засідання – це гарна нагода перезавантажитись, висловити свої думки, отримати підтримку та корисні знання, які допоможуть нам краще піклуватися про себе, залишаючись продуктивними та вмотивованими!






