У лютому місяці відбулося засідання школи молодого вчителя у форматі семінару-тренінгу, який провела заступник директора з НВР Лідія Дудник. Під час тренінгу молоді вчителі Чернявська Т., Башмаков А., Жидкова А., обмінялися досвідом та опанували нові технології використання інноваційних методик рефлексії на уроках НУШ.





