1 грудня з учнями 5 класу нашої школи провели заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, щоб привернути увагу учнів до проблеми ВІЛ/СНІДу, поширити знання про шляхи передачі та профілактику, а також виховувати толерантне ставлення до людей, які живуть з вірусом.




