Здоров’я – найвища цінність: Лекція про профілактику ВІЛ/СНІДу в Гімназії №6
Сьогодні, у Гімназії №6 відбувся важливий та інформативний захід для учнів 7-9 класів — лекція-зустріч, присвячена темі профілактики ВІЛ-інфекції та СНІДу.
Нашим спікером став Михальченко Микола Русланович, заступник головного лікаря Смілянської міської лікарні.
Микола Русланович у доступній формі розповів учням про:
Шляхи передачі ВІЛ-інфекції та руйнування поширених міфів.
Основні правила та методи уникнення зараження, наголошуючи на відповідальному ставленні до власного здоров’я.
Важливість толерантного ставлення до людей, які живуть із ВІЛ.
Такі зустрічі є надзвичайно важливими для формування свідомої та здорової молоді. Знання — найкращий захист!
Гімназія №6 висловлює щиру подяку керівництву Смілянської міської лікарні та особисто Михальченку Миколі Руслановичу за плідну співпрацю, приділений час та такий необхідний внесок у здоров’я нашої учнівської молоді.






