Учні 9 класу під керівництвом класного керівника Виноградової Л.М. та соціального педагога Васильєвої Н.І. провели змістовну зустріч – діалог «Освіта через все життя». Зараз 9 класники теж стоять на порозі дорослого життя, а значить перед вибором : А що робити далі? Діти по – дорослому ділилися своїми думками і планами, прислухалися до порад вчителів. Ми впевнені, вони зроблять правильний вибір!





