Зустріч з поезією

День поезії весь світ відзначає світлого березневого дня, коли земля вже прокинулася від зимової скутості, весна набирає силу, а душа проситься в політ.Поезія – всеосяжна мова, яка зачаровує, надихає, спонукає до нових звершень і допомагає знайти вирішення особистих проблем, про які знаєш тільки ти. На зустріч з поезією та її покровительками – музами, запросила учнів 6 -7 класів вчитель зарубіжної літератури Бойко М.В. Звучали пісні на вірші відомих поетів, музи з батьком Зевсом розповіли: «Що таке поезія?». З захопленням слухали вірш Ліни Костенко «Доля» у виконанні учениці 9 класу Селезень Марії. Цікаву виставку збірок поезії підготувала бібліотекар школи Куценко С.Л. Поезія об’єднує покоління, епохи, культури, нації!