У переддень зустрічі зі святим Миколаєм учні 1 класу ведуть активну підготовку. Анжеліка Дмитрівна та Вікторія Володимирівна дають можливість кожній дитині бути учасником цього дійства. В класі атмосфера затишку, святковості та позитиву. Треба лише не забути про всі свої добрі вчинки, адже святий Миколай все про всіх знає.






