Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

З Днем Захисника Вітчизни!!!!


Напередодні свята Покрови і Дня Захисника Вітчизни одинадцятикласники нашої школи – майбутні захисники нашої Батьківщини, разом з директором школи Чепкою Л.О. привітали військовослужбовців військової частини А3335 м. Сміли з їх професійним святом та подякували за тяжку службу, що дає можливість мати мирне небо над головою. З теплими словами привітання та побажання добра, богатирського здоров’я та незламної волі в подоланні труднощів, виступила директор школи Чепка Леся Олексіївна та вручила Лист подяки нашим захисникам за їх працю від колективу нашої школи. Одинадцятикласники побажали військовослужбовцям мирного неба, витримки, надійних тилів та звичайного людського щастя і подарували військовим солодощі. Поспілкувавшись із військослужбовцями, учні переконалися, що у Збройних Силах України проходять службу кращі представники нашого могутнього народу, патріоти, які щодня зі зброєю в руках доводять свою відданість інтересам держави та готовність покласти голову за суверенітет нашої держави.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930