Напередодні свята Покрови і Дня Захисника Вітчизни одинадцятикласники нашої школи – майбутні захисники нашої Батьківщини, разом з директором школи Чепкою Л.О. привітали військовослужбовців військової частини А3335 м. Сміли з їх професійним святом та подякували за тяжку службу, що дає можливість мати мирне небо над головою. З теплими словами привітання та побажання добра, богатирського здоров’я та незламної волі в подоланні труднощів, виступила директор школи Чепка Леся Олексіївна та вручила Лист подяки нашим захисникам за їх працю від колективу нашої школи. Одинадцятикласники побажали військовослужбовцям мирного неба, витримки, надійних тилів та звичайного людського щастя і подарували військовим солодощі. Поспілкувавшись із військослужбовцями, учні переконалися, що у Збройних Силах України проходять службу кращі представники нашого могутнього народу, патріоти, які щодня зі зброєю в руках доводять свою відданість інтересам держави та готовність покласти голову за суверенітет нашої держави.
З Днем Захисника Вітчизни!!!!
Діяльність ГІМНАЗІЇ №6 Смілянської міської ради
ГІМНАЗІЯ #6 Смілянської міської ради – максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня. Вона є здоров’язберігаючою за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією
ВІЗІЯ
ГІМНАЗІЯ #6 Смілянської міської ради – крок до успіху! Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.
Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.
ГІМНАЗІЯ ТА САДОЧОК ПІД ОДНИМ ДАХОМ
ЗАХОДИ У ГІМНАЗІЇ №6 – ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ
У ГІМНАЗІЇ №6 ПАНУЄ АТМОСФЕРА ЄДНОСТІ ТА СИЛА ДУХУ
РІЙ “НАЩАДКИ КОЗАКІВ”
Приєднуйтесь на Facebook












