З метою вшанування пам’яті жертв Другої світової війни 1939–1945 років щороку 8 травня відзначають День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З нагоди пам’ятної дати джури взяти участь у обласній вікторині та отримали дипломи за участь.






