В шкільній бібліотеці Куценко С. запросила на захід «Книга мого дитинства» учнів 3-4 класів. Діти презентували свої найулюбленіші книги та обмінювалися для читання на вихідні з однокласниками.



В шкільній бібліотеці Куценко С. запросила на захід «Книга мого дитинства» учнів 3-4 класів. Діти презентували свої найулюбленіші книги та обмінювалися для читання на вихідні з однокласниками.


