Книжкове дефіле до дня української писемності

Бібліотекар школи Куценко С.Л. з учнями 3 – 6 класів провела виховний захід до дня української писемності та мови – «Книжкове дефіле». Учні декламували вірші про рідну мову, співали пісні про Україну, Світлана Леонідівна ознайомила учнів з історією походження слов’янської писемності, про типи письма, про формування та унормування української мови. Родзинкою стала виставка – дефіле книг українських письменників та виставка малюнків та плакатів, з нагоди Дня писемності. Відрадно, що всі учасники свята були одягнені в національний одяг та щиро висловили своє бажання розмовляти рідною мовою та читати твори, написані рідним словом.

Січень 2023