В рамках тематичного Тижня «Школа без шкідливих звичок» учні 5-9 класів взяли участь у конкурсі постерів з соціальної реклами «Зроби свій рекламний постер!» на тему «Молодь обирає здоров’я!». Діти зробили добірку рекламних постерів, які нагадали учням, що шкідливі звички є основною причиною порушення здоров’я, а найголовніше – розуміння необхідності вести здоровий спосіб життя, відповідально ставитися до власного здоров’я.





