Краплинки добра для героїв АТО

Напередодні Дня святого Миколая учнівським самоврядуванням нашої школи (керівник Темченко Н.А.) була організована акція «Солодкий подарунок воїнам АТО». Протягом тижня учні збирали приємні солодкі подарунки, та домашню консервацію, щоб нагадати про чудове українське свято, щиро привітати і покращити настрій воїнам, які перебувають зараз на передовій. Учні всих класів виготовили новорічні сувеніри, в які крім солодощів вкладали листи – вітання нашим бійцям. Старшокласники займалися упакуванням солодких подарунків, Зібрані подарунки були передані волонтерам, які доставлять вітання та подарунки в зону АТО. Кожен з учнів розумів, що робить дуже важливу справу. Ніхто не залишився осторонь. Хоч роботи було багато, але вона була надзвичайно приємною! Спільними зусиллями учні намагаються підтримати українських військових, які захищають наше мирне майбутнє.

Січень 2023