Сьогодні у Гімназії №6 відбулася інформаційна година, присвячена Дню пам’яті Героїв Крут.
Старшокласники згадали молодих захисників, які у 1918 році стали символом незламності України. Учні-ведучі розповіли одноліткам про хроніку тих подій, доповнивши розповідь презентацією та документальними кадрами.
Це був час щирих роздумів, глибокої пошани та пам’яті про ціну нашої свободи.
Пам’ятаємо про Крути. Шануємо своїх героїв!






