Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

“Людина -для професії чи професія- для людини”


У НАШІЙ ШКОЛІ триває ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ УЧНІВ! Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного, хто здатний працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів, обрати свій, єдиний. І справді, дуже нелегко розібратися у такому великому розмаїтті професій. Традиційно в квітні місяці кожного навчального року з метою підготовки та допомоги школярам у виборі майбутньої професії в нашій школі проходить тиждень професійної орієнтації учнів. В рамках Тижня профорієнтації заплановано та проводяться заходи для школярів. Тиждень розпочався проведенням КТС “Людина -для професії чи професія- для людини”. Учні 6 – 11 обрали свій напрямок для створення колажу – проекту «Ярмарок сучасних професій». Для цього було підготовлено вислови, малюнки, ілюстрації, таблиці, діаграми. Всі класи взяли активну участь у проведені заходу. Для учнів школи був оформлений і інформаційний куточок «Твоя професія – твоє майбутнє». У куточку були представлені професії різних типів, діагностичні методики, прислів’я та приказки про працю. Протягом тижня учні дізнаються чимало нового про широкий світ професій. І ким би вони не мріяли стати, яку б професію собі не обрали, кожен повинен добре знати свою справу, робити її чесно та вміло. Тож хай майбутні професії наших школярів принесуть їм радість, моральне й духовне задоволення, адже вдало обрана професія – ключ до успіху.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930