Сьогодні, на передодні свят, лідери учнівського самоврядування зібралися ЗА КРУГЛИМ СТОЛОМ З ДИРЕКТОРОМ ШКОЛИ. Ми говорили про найцінніше, що є у людини, — це її життя. Воно дається нам тільки раз і кожній людині — своє! Довге чи коротке, неповторне чи звичне. Учні ділилися думками про тих, хто захищає нас, нашу державність. Хто тримає мирне небо над нами. Про цінність їхнього життя і відданість справі. Дорослі і малі, всі, хто доторкнувся до цієї теми, пройнялися співчуттям та гордістю за наших захисників!





