В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, який проходить цього року з 17.03 до 21.03 в шкільній бібліотеці проходить літературний брифінг”Моя найкраща книга”. Учні 3-4 класів із захопленням презентували свої улюблені книги та ділилися цікавими розповідями. Світлана Леонідівна ознайомила всіх присутніх із книжковою виставкою: ” Книги, які читали ми”. На завершення заходу селфі з улюбленою книгою.






