Наші 6-класники про найважливіше: Ментальне здоров’я та Дружба! ![]()
Сьогодні у 6 класі відбулася надзвичайно важлива та тепла бесіда, присвячена ментальному здоров’ю!
Разом із класним керівником, Царь К.П., учні заглибилися в тему і зосередили увагу на одній із ключових складових нашого емоційного благополуччя — Дружбі.
Ми пригадали та обговорили важливі правила дружби, щоб зрозуміти, якою має бути справжня дружба.
Учні активно називали якості справжнього друга (взаємоповага, підтримка, чесність, довіра та багато іншого!) та міркували над тим, хто є справжнім другом у їхньому житті.
Головний результат дня: Кожен учень для себе чітко дав власне визначення, що таке дружба, та хто такий справжній друг. Це допоможе їм будувати міцні та здорові стосунки!
Таке спілкування — це важливий крок до формування емоційної зрілості та підтримки здорового психологічного клімату в колективі.
Бережіть своє ментальне здоров’я та цінуйте своїх друзів! ![]()






