На зібранні «НУШенят» ми вчилися володіти своїми емоціями та бути щасливими. А що для цього потрібно? Насолода, задоволення і мета! У кожної людини своє розуміння поняття – щастя. Проте, ми дійшли спільного висновку, що кожна людина хотіла б жити в мирній країні, без війн.





