Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Ми за Інтернет без ризиків!


В останні роки в Україні стає традицією щороку, другого вівторка лютого, відзначати всесвітній День безпечного Інтернету, введений Єврокомісією у січні 2004 року за підтримки організацій European SchoolNet та Insafe (Європейська мережа безпечного Інтернету). Не стала винятком і наша школа, до Дня безпечного Інтернету, який в цьому році році відзначали 5 лютого, було проведено багато цікавих заходів для учнів. Для захисту дітей від сексуальних ризиків в Інтернеті ми приєдналися до всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг. Для старшокласників був проведений урок із теми «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». Учням молодших класів надзвичайно сподобались інформаційно-пізнавальні хвилинки та п’ятихвилинки з нагоди Дня безпечного Інтернету, віртуальні екскурсії сайтом «Он-ляндія – безпечна веб-країна» та перегляд анімаційних фільмів та відеороликів «Азбука безпеки в Інтернеті», «Мультфільм про Інтернет-залежність», «Фільм про правила безпеки в Інтернеті». Для учнів 5-6 класів було проведено урок інтернет-безпеки «Що варто знати про безпеку в Інтернеті», під час якого діти мали можливість обговорити правила безпечної роботи в мережі. Учні старшої ланки розробили пам`ятку «Безпечний Інтернет». Звісно, є безліч небезпечних речей на просторах мережі, серед яких і «тролінг», і «кіберзалякування», і розпалювання ненависті, однак не можна забувати про колосальний потенціал, який глобальна мережа несе своїм користувачам.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031