«Ми – славні нащадки козаків»

Свято «Ми – славні нащадки козаків» провели класні керівнии 3 -4 класів Дмитрієнко Л.А. та Коваленко Н.В. На святі, яке проходило у формі змагання, справді панував дух козацтва. Запрошеним на свято обов’язково потрібно було мати «при собі гарний настрій, щиру посмішку, дотепні жарти». Дрес-код: вишиванка. Дівчата 4 класу підготували для хлопців-козачат привітання, класні керівники розповіли про історію козацтва, про символи козаків. Хлопці змагалися у різних конкурсах: «У кого найсильніша рука», «На винахідливість», «Чи вміють козаки кричати», «Чи вміють козаки співати», «Чи знаєте ви історію», «Чи вміють козаки мовчати», «Найсильніший духом», «Чарівні слова». Свято пройшло цікаво та весело.

Січень 2023