До Міжнародного дня Миру в нашій гімназії проходять заходи під гаслом «Ми хочемо у мирі жити». Міжнародний день миру відзначається в усьому світі з метою підкреслити важливість миру, співпраці між націями та запобігання конфліктів. Сьогодні це питання найактуальніше звучить саме для нас – українців, тому учні школи беруть активну участь у заходах. Сьогодні в гімназії проведено акцію «Голуб – символ миру!» Діти власноруч виготовили та запустили символ єдності й надії — білого голуба миру, діяла виставка учнівських творчих робіт, проведено цікаві заходи.






