Місячник педмайстерності триває! «Мовний марафон» у 5-му класі
Сьогодні в гімназії відбувся відкритий урок української мови, який провела вчитель української мови та літератури Гвоздьова Олена Леонідівна. П’ятикласники у складі команд «Слово» та «Мова» змагалися у знанні алфавіту, розгадуванні ребусів та майстерності слова. ![]()
![]()
Результати змагань:
1 місце — команда «Слово»;
2 місце — команда «Мова».
Успіхи учнів оцінювало поважне журі: Бойко Марина Володимирівна (вчитель зарубіжної літератури) та Чернявська Тетяна Юріївна (вчитель української мови).
Вітаємо переможців та учасників




