Буду я навчатись мови золотоїУ трави-веснянки, у гори крутої,В потічка веселого, що постане річкою,В пагінця зеленого, що зросте смерічко…А з грою навчатися ще цікавіше. Сьогодні учні 5 класу з класним керівником Оленою Гвоздьовою провели мовознавчу гру-квест «У царстві рідної мови» й пригадали вивчене за допомогою бліц-вікторини, удосконалили перекладацькі навички, пригадали цікаві фразеологізми, дали відповіді на жартівливі питання, які примушували логічно мислити, утворювали нові слова.




