«Мої права в моїй державі»

10 грудня в читальний зал були запрошені учні 4 класу на книжковий дрес -код «Мої права в моїй державі». Бібліотекар школи Куценко С.Л. у цікавій та доступній для дітей презентації розповіла дітям про Конвенцію ООН «Про права дитини», історію створення Декларації прав людини, та навела життєві приклади, проаналізувала конкретні конфліктні ситуації та методи їх вирішення у правовому полі. Діти активно приймали участь у вікторині «Запитання Феміди», самі задавали питання, щодо своїх прав та слухали оповідання Василя Сухомлинського «Гідність».Захід пройшов цікаво, змістовно, а головне, засвідчив небайдужість нашої молоді до питань правової обізнаності, формування правової свідомості і правомірної поведінки.

Січень 2023