04 грудня у нашій Гімназії панувала справжня святкова атмосфера! Напередодні світлого Дня Святого Миколая для учнів 1-5 класів відбулася чарівна Музична Вітальня.
Святковий настрій та незабутні емоції подарували наші талановиті гості — вихованці Смілянської школи мистецтв. Їхні виступи наповнили зал теплом і радістю!
До привітань також долучилися учні 2-4 класів нашої Гімназії, які чудово виступили з тематичними віршами.
Це був день, наповнений дитячими посмішками, музикою та очікуванням дива! Дякуємо всім учасникам за створення справжнього свята!






