Веселі конкурси та змагання, пісні, танці – саме так пройшли новорічні ранки для наших вихованців. На свято були запрошені Дід Мороз, Снігуронька та Баба Яга, які вели новорічне свято та розважали дітей у різних конкурсах та завданнях. Діти грали у сніжки, вчили крутий танок, збирали у корзину овочі з городу, грали у гру «Павутина». Чудовий новорічний зал, сріблясто- фіолетового кольору, запальна музика та гарний передноворічний настрій створюють святкову атмосферу для дітей, вчителів та батьків.



