Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

“Обираєш професію – обираєш долю”


Одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, до покликання, тобто професію. Вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить вдалий старт у доросле життя. “Обираєш професію – обираєш долю”, – саме за такою темою пройшла виховна година у 9 класі, яку провела класний керівник Виноградова Л.М. Вчитель акцентувала увагу учнів на тому, що вибір професії – одне з найбільш відповідальних рішень, які приймає людина в житті. Про вибір професі учням розповіла і гостя, яку було запрошено на захід, мама Кугота Д. – Кугот І., яка розповіла дітям про свою професію, провела з ними гру, подарувала рекламні проспекти. Від того на скільки вірно виберуть учні свій життєвий шлях, залежить яке місце в суспільстві вони будуть займати. Виховна година була проведена у формі бесіди з елементами тренінгу. Учням було цікаво визначити кращий мотив у виборі професій, складати розповідь про робочий день людей певних професій.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930