Сьогодні на подвір’ї нашої рідної Гімназії №6 пролунав особливий, щемливий і такий довгоочікуваний Останній дзвоник. Це свято радості, надії та світлих спогадів, яке цьогоріч пронизане особливою гордістю за наших випускників.
Цей день став символом завершення важливого етапу та початку нової, дорослої подорожі.
Свято було наповнене атмосферою патріотизму та творчості:
Найменші гімназисти подарували нам неймовірно яскравий та енергійний танець у вишиванках під рідним прапором.
Кращі з кращих отримали заслужені дипломи та нагороди з рук адміністрації гімназії.
Звучали щирі слова вдячності вчителям за їхню невтомну працю та мудрість.
І, звісно, не обійшлося без найтепліших обіймів, які грітимуть душу ще довг






