Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

“Пам’ятаємо – перемагаємо”


Хвилину пам’яті “Пам’ятаємо – перемагаємо” провели учні 6 класу (онлайн) у День Пам’яті та Примирення. Сьогодні, як ніколи, молоде покоління розуміє, що мир – найбільше багатство на Землі. Ми вивчаємо свою історію, шануємо і пам’ятаємо тих, хто у роки Другої світової війни відстояв мир, і молимося за захисників, які боронять його в Україні сьогодні. Засвоюємо історичні уроки про те, що український народ перемагає тоді, коли ми єдині, соборні. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Традиційне гасло цих пам’ятних днів «Пам’ятаємо – перемагаємо!» цього року особливо актуальне. Ми абсолютно впевнені: перемога буде за Україною!

Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну у роки Другої світової війни! Шануємо тих, хто воює за неї сьогодні!

Діяльність ГІМНАЗІЇ №6 Смілянської міської ради

МІСІЯ

 ГІМНАЗІЯ #6  Смілянської міської ради –   максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

ГІМНАЗІЯ #6 Смілянської міської ради – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

ГІМНАЗІЯ ТА САДОЧОК ПІД ОДНИМ ДАХОМ

ЗАХОДИ У ГІМНАЗІЇ №6 – ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ

У ГІМНАЗІЇ №6 ПАНУЄ АТМОСФЕРА ЄДНОСТІ ТА СИЛА ДУХУ

РІЙ “НАЩАДКИ КОЗАКІВ”

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930