Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Панорама творчості «Наш бренд — педмайстерність і талант».


Школа –це передусім простір життя дитини, тут вона не готується до життя, а живе. І тому важливо вибудовувати виховний простір так, щоб він сприяв гармонізації відносин між дітьми і вчителями, школою і родиною. Класний керівник має бути яскравою, інтелігентною, неповторною особистістю, носієм загальнолюдських цінностей, глибоких і різноманітних знань, прагнути до постійного вдосконалення, духовного зростання. В рамках тижня класного керівника 19.02. проведено освітній методичний аукціон для класних керівників «Класний керівник у школі, його вплив на якість формування виховної роботи з учнями на уроці та в позанавчальний час», який підготувала та провела ЗДВР Бойко М.В. Проведення засідання сприяло підвищенню теоретичного рівня педагогічних працівників , розширенню їхнього світоогляду, допомагало отримати необхідні знання для втілення педагогічних стратегій розвитку інноваційної особистості , сприяло впровадженню інтерактивних методик та активних форм роботи у виховний процес .

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930