Панорама творчості «Наш бренд — педмайстерність і талант».

Школа –це передусім простір життя дитини, тут вона не готується до життя, а живе. І тому важливо вибудовувати виховний простір так, щоб він сприяв гармонізації відносин між дітьми і вчителями, школою і родиною. Класний керівник має бути яскравою, інтелігентною, неповторною особистістю, носієм загальнолюдських цінностей, глибоких і різноманітних знань, прагнути до постійного вдосконалення, духовного зростання. В рамках тижня класного керівника 19.02. проведено освітній методичний аукціон для класних керівників «Класний керівник у школі, його вплив на якість формування виховної роботи з учнями на уроці та в позанавчальний час», який підготувала та провела ЗДВР Бойко М.В. Проведення засідання сприяло підвищенню теоретичного рівня педагогічних працівників , розширенню їхнього світоогляду, допомагало отримати необхідні знання для втілення педагогічних стратегій розвитку інноваційної особистості , сприяло впровадженню інтерактивних методик та активних форм роботи у виховний процес .

Червень 2023