Патріотизм – у нашій школі.

Ну що ж друзі, час підводити підсумки, рік закінчується! Як ми його прожили? Активно працювали, захоплювали учнів новими ідеями та втілювали разом спільні задуми.Та сьогодні хочемо сказати всім учням, батькам, колегам велике спасибі за величезне, добре, благодійне українське серце. За те, що всі разом підтримуємо нашого СОЛДАТА. Ми молодці! Патріотизм – у нашій школі, це про сенс, про усвідомлення приналежності, про гідність, про підтримку та допомогу. Тут не може бути нічого штучного і напоказ. Патріотизм ми проживаємо разом зі своїми вихованцями. І знову ми були єдині у бажанні зробити свято нашим солдатам. Наші гостинці уже вдорозі! Дякуємо всім-всім!