Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Педагогічна майстерня “Шлях до себе


У рамках місячника педагогічної майстерності відбувся захід, присвячений профілактиці емоційного та професійного вигорання працівників школи. Шкільний практичний психолог Р.С. Коломієць провів для колег педагогічну майстерню «Шлях до себе», під час якої присутні ознайомилися з сучасними досягненнями у сфері профілактики вигорання працівників, практичними рекомендаціями щодо попередження негативного впливу стресу на педагогічних працівників, можливими способами самопідтримки та самодопомоги в кризових робочих ситуаціях. Продемонстровано можливості арт-терапії для відновлення, збереження та примноження емоційних сил, фізичної енергії, здоров’я людини. Презентовано можливості роботи з мандалою («малюнком в колі») та іншими технологіями мандало терапії , що можуть слугувати інструментами для відновлення ресурсу, оздоровлення ,поліпшення емоційного стану, зняття напруги, вираження почуттів, розвитку творчості, художнього та духовного самовираження. Під час вправи «Я – професіонал, я – особистість» учасники розвивали вміння визначати власні потреби, особливості власних здібностей, надавати самопідтримку, використовуючи власні ідентичності. Найбільше ж сподобалися педагогам арт-терапевтичні вправи з розфарбовування проформ-розмальовок та виготовлення ляльки-оберегу з кольорових ниток способом плетіння.

 

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930