Сьогодні першокласники вперше завітали до шкільної бібліотеки. І яка ж була це пригода! Їх зустріли казкові герої. Бібліотекар Світлана Леонідівна познайомила найменших із бібліотекою та зацікавила дитячою літературою. Діти із захопленням показували емоції героїв, слухали історії, відгадували загадки, грали у веселі ігри. У бібліотеці панували радість, здивування та сміх. Ця зустріч стала яскравою подією для першокласників.
Першокласники відкрили для себе, що книги – справжній ключ до світу пригод і фантазії та подбали про своє ментальне здоров’я .






