Подорож до міста Доброти

Сьогодні учні 2 класу разом з класним керівником Дмитрієнко Л.А. провели уявну подорож до міста Доброти, яка залишила у пам′яті дітей яскраві враження, позитивні емоції, цікаві зустрічі випробування, різноманітні завдання. Учні сиділи за партами, але одночасно вони подорожували за допомогою порад і вказівок вчителя. Вони стали мандрівниками країни, де навкруги панує гармонія доброти. Основний позитивний момент даного заняття – подорожі полягає в тому, що учні відчувають себе мандрівниками, які вирішують важливу проблему сьогодення: як зробити так, щоб у нашому світі стало якомога менше зла. Вони самі робили висновки, підсумки-узагальнення. Година спілкування сприяла розвитку мислення, уяви і фантазії, підвищила інтерес до навчально-виховного процесу, зробила учнів 2 класу справжніми добродіями і добродійками .

Січень 2023