З учнями 8 класу, класним керівником Білоконь Л.М., в рамках дня цивільного захисту, було проведено практичне заняття « Дії у разі аварії на об’єктах атомної енергетики». На занятті учні дізналися про основні досягнення в галузі атомної енергетики, про використання енергії атома в корисних цілях, розглянули як працює атомна електростанція, обговорили наслідки аварії на Чорнобильській АЕС, та отримали корисні поради щодо захисту від радіаційного забруднення в разі аварії на об’єктах атомної енергетики.




