ШКОЛА № 6

Про Всесвітній день донора крові.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ikmages.jpg     Кожного року згідно рішення 58-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я в Женеві (2005 р.) відзначається 14 червня Всесвітній день донора крові. Цього року цей день для України є особливим, оскільки відзначається вперше за 17 років в умовах воєнного стану, у зв’язку зі збройною агресією російської федерації і її повномасштабним вторгненням на територію України.

Щорічно в Україні стають донорами крові близько 500 тисяч людей. У цей день привертається увага українців до необхідності регулярного добровільного та безоплатного донорства крові та її компонентів, так як завдяки донорству рятуються мільйони життів.

Потреба в донорській крові в умовах сьогодення виникає як у цивільного населення так і у наших захисників та захисниць. Здаючи кров, донор надає шанс на життя, робить свій безцінний внесок у добру справу.

Відносини щодо захисту прав донорів крові та компонентів крові та їх законних інтересів врегульовано Закон України від 30 вересня 2020 p. № 931-ІХ «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові», який було введений в дію 25 січня 2021 року.

Незрима допомога нації – донорство крові в Україні        Пам’ятаймо, що лише півлітра донорської крові може врятувати життя трьох пацієнтів! Можливо, саме Ваша кров подарує життя людині, яка зазнала лиха!

Ви – гордість країни і порятунок для багатьох людей.

Дякуємо кожному донору за Ваше покликання!

ІДЕЇ О.А. ЗАХАРЕНКА В СУЧАСНІЙ ШКОЛІ

#разом_до_перемоги Фото флешмоб “Повертайся живим!”.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

МИ – ПРОТИ НАСИЛЬСТВА !!!

Серпень 2022