Учні 6 класу на виховній годині з класним керівником Бойко М.В говорили про екологічні проблеми сьогодення. Діти підготували малюнки, постери та пам’ятки щодо збереження природи та економного використання ресурсів

Учні 6 класу на виховній годині з класним керівником Бойко М.В говорили про екологічні проблеми сьогодення. Діти підготували малюнки, постери та пам’ятки щодо збереження природи та економного використання ресурсів
