У 8 класі відбувся психологічний тренінг із вчителем Чернявською Т.Ю., присвячений Міжнародному дню протидії булінгу на тему «Стоп булінг! Я обираю повагу!». Під час заняття учні обговорили, що таке булінг, які його прояви та як правильно реагувати на випадки цькування.
Тренінг допоміг учням усвідомити важливість доброзичливого ставлення до інших, відповідальності за свої слова й вчинки та необхідність створення безпечного і дружнього середовища в шкільному колективі.
Пам’ятаймо: кожен має право на повагу, підтримку та безпечне навчання! Разом скажімо булінгу — «Стоп!






