“Рада вам, мої юні читачі!”

Кожного дня в рамках місячника шкільної бібліотеки учні школи приймають участь у нових пізнавальних та корисних заходах. Цього разу в шкільну читацьку родину добавилися юні читачі. 02.10. 19 до шкільної бібліотеки завітали учні 2 класу на урок – екскурсію «Рада вам, мої юні читачі!”», який провела бібліотекар школи Куценко С.Л. Вона презентувала маленьким читачам сучасні дитячі книжки, які користуються попитом, надала дітям можливість самим роздивитися та вибрати книжечки до читання. А старші дівчатка – активісти бібліотеки – Шевченко Д. та Гордієнко К. ., розповіли малечі про свої книжкові уподобання та прочитали дітям декілька оповідань. Під час обговорення було зроблено висновок, що книжки вчать нас добру, ввічливості, працелюбству. Сподіваємось, що такі заходи допоможуть дітям підвищити інтерес до читання книги, привити звичку частіше звертатися до «джерела знань».