Щодня хтось із учнів несе виготовлений власноруч оберіг, написаний лист для наших воїнів. « … ми дома всією сім’єю робимо обереги. А я пишу листи і читаю вголос для всіх – розповідає одна із учениць». Впевнені – вони не пройдуть мимо якщо потрібна буде допомога.




