Родина об’єдналася на красивому та оригінальному ГарбузFESTI

Сьогодні зранку вся шкільна родина об’єдналася на красивому та оригінальному ГарбузFESTI, адже гарбуз — традиційний український делікатес. Наші предки шанували страви з гарбуза, і недарма. Окрім прекрасного теплого кольору, яким радують нас ці смачні овочі, вони також насичують наш організм безліччю корисних речовин.Кожен клас ретельно готував свої поробки з гарбуза, прикрашали їх квітами, фруктами, овочами та посмішками. Вражала активність батьків та дітей, які разом з дітьми оформляли гарбузові локації. Фест подарував нам яскраві та теплі кольори осені, сімейної щедрості та творчості. Дякуємо всім учасникам гарбузового дійства!