«Родина, як зірка єдина»

Ім’я, родина, рід… Який величезний зміст цих слів. В них усе: лагідний материнський наспів, перші кроки і лепетання маляти, теплі бабусині очі, в яких здається освічується вся любов землі, мудрі дідусеві повчання, щастя і горе, любов і зітхання, образи і непорозуміння, будні і свята. З нагоди жіночого свята 8 березня у 4 класі відбулося родинне свято ««Родина, як зірка єдина», яке підготували для своїх батьків учні спільно з своїм класним керівником Кравченко Т.А. Свято зібрало матерів, бабусь,татусів, дітей. Ведуча класний керівник Тетяна Андріївна повела щиру та душевну розмову про сім’ю, про роль в ній матері та батька, бабусі та дідуся, їх вплив на виховання своїх дітей та онуків. Адже саме в сім’ї, в родині діти черпають той багатющий запас любові, доброти працьовитості, переймають чудові родинні традиції та звичаї. Хорошим доповненням до цієї розмови були поетичні рядки та пісні про маму, про родину, про добро які так тепло дарували своїм рідним діти, виражаючи цим свою любов до них. Також всі присутні мали змогу ознайомитись з виставкою «Тепло родинного вогнища»