03 жовтня у гімназії №6 відбувся святковий концерт, присвячений Дню вчителя.
Учні закладу привітали своїх наставників щирими словами вдячності, теплими побажаннями та натхненним читанням віршів.
З вітальним словом до педагогів звернулися директор гімназії Гвоздьова Олена Леонідівна та голова батьківського комітету Матосова Ірина, подякувавши вчителям за щоденну працю, мудрість і любов до дітей.
Особливою родзинкою святкової програми стали виступи гостей – солістів міського будинку культури, заслуженого діяча культури України Діни Осадчої та Євгена Русецького. Вони подарували педагогам частинку свого чарівного таланту, наповнивши залу музикою, емоціями та святковим настроєм.






