Свято останнього дзвоника

24 травня на урочистій лінійці всеукраїнське шкільне свято зібрало випускників, школярів, вчителів та батьків. Із квітами та усмішками на обличчях, у передчутті канікул, на свято Останнього дзвоника зібралася вся шкільна родина. Всі вони зібралися, аби привітати вже колишніх 11-класників із закінченням школи та відправити їх у доросле самостійне життя. Серед почесних гостей – міський голова В.Федоренко та завідувач методичного кабінету міського відділу освіти, молоді та спорту В. Руденко. Директор школи Чепка Л.О. нагородила дипломами та грамотами переможців конкурсів та змагань. Привітання першокласників на честь випускників лунали зворушливо та урочисто, адже саме їм переймати естафету у випускників школи та далі крокувати країною знань.