Сьогодні в нашій школі вирувало справжнє свято – “Прощавай, Букварику!” Першокласники, такі вже дорослі й самостійні, попрощалися зі своїм першим підручником.
Вчитель Жидкова А. та асистент вчителя Соловйова В зробили для дітей незабутнє свято, на якому панувала тепла та радісна атмосфера. Вітаємо наших першокласників із цією важливою подією! Нехай любов до читання супроводжує вас усе життя!





