У Смілянській гімназії №6 відбулася чудова подія, приурочена до Дня Хліба! Учні старших класів взяли участь у захоплюючому кулінарному майстер-класі, який провели досвідчені майстри Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.
Під їхнім пильним керівництвом діти відчули себе справжніми пекарями. Вони власноруч виліплювали з тіста апетитні та фігурні булочки. Це була не лише робота, а й справжнє задоволення від творчого процесу!






