Сьогодні наші чудові учні 4 класу офіційно відсвяткували свій перший шкільний випуск!
Це був дуже зворушливий і святковий день. Діти прощалися з початковою школою, згадували найяскравіші моменти, дарували посмішки, квіти та теплі слова. Зал був повний гордістю, сльозами радості та щирими емоціями.
Маленькі випускники вже стали такими дорослими, впевненими та розумними! Попереду в них новий етап — 5 клас, нові вчителі, нові знання та нові пригоди.






