Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Семінар заступників з виховної роботи


31 січня на базі нашої школи відбувся семінар-практикум для заступників директорів шкіл з виховної роботи на тему «Сім’я і школа: дитинство без жорстокості та насилля», який проводився у формі методичного перехрестя з елементами тренінгу. Гостей привітала директор школи Чепка Л.О., яка презентувала відео та розповідь про школу та методист з виховної роботи Смілянського відділу освіти Петряк Л.М, яка ознайомила присутніх з планом роботи семінару. Під час семінару практикуму заступником директора з виховної роботи Бойко М.В було представлено відео та презентацію щодо насильства в сім’ї та булінгу в шкільному середовищі. В ході заходу учасники проговорили, як себе поводити у ситуації булінгу, ставили питання стосовно видів булінгу, обговорювали можливі шляхи виходу з критичних ситуацій, складали алгоритм вирішення ситуацій та рекомендації «Як себе захистити від булінгу». А підсумком роботи стало створення леп буку « Дитинство без насилля та жорстокості» Під час обговорення проблемних питань прозвучали відверті думки та слушні пропозиції учасників семінару щодо необхідності поглиблювати знання педагогів з питань попередження проявів жорстокості й насильства у дитячому середовищі. Дякуємо всім гостям за плідну роботу.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930